Zapisuję, bo przemijam. Dzielę się, bo lubię mnożyć. Dziergam, bo to daje radość mi i innym! Jak miło, że tu zaglądacie! :-
Blog > Komentarze do wpisu

Stara Miłość

Przyśnił mi się znowu... Moja największa Miłość ukradziona przez (wcześniej tak uważałam) 'przyjaciółkę'. Znała mnie, wiedziała o nas dużo, podeszła zdradziecko i nim się obejrzałam zabrała mi go.

Do dziś boli, choć mam męża i dzieci.

Śnił mi się tak przyjaźnie. Pytałam go, czy mu dobrze z G. Opowiadliśmy sobie o swoich dzieciakach, a na koniec mozno przytuliliśmy się.

Jednak w snach doświadczam czasem ogromnych emocji. Teraz też tak było. Odczuwałam moc miłości, tkliwości, żalu, niespwłnienia. I wszytsko takie intensywne, niemal namacalne.

 

Co tam u Niego?

Nie mamy kontaktu, nie wiem, czy mu dobrze, czy jest szczęśliwy.

Ach te sny!

czwartek, 31 marca 2011, pikselka

Polecane wpisy

Komentarze
2011/03/31 13:15:40
Podobno sny są odzwierciedleniem stanu naszej duszy. Pozdrawiam
-
2011/08/05 11:42:45
bardzo dobrze Cię rozumiem. Mi czasem też śni się ON-czyli moja wielka miłość, choć mam męża, którego bardzo kocham. Kiedyś dostał ode mnie obietnicę: "na zawsze pozostaniesz w moim sercu bez względu na to co się stanie". Teraz myślę, że z obietnicami trzeba uważać. Nie żałuję tego, co jest teraz, ale mimo wszystko co jakiś czas tęsknię za NIM.
-
2011/09/01 17:13:45
Hej, też się odchudzasz? ja od zawsze, ale ostatnio znalazłam fajną stronkę fit-up.pl naprawedę ekstra mają tabele kalorycznośći jak nikt inny ;-) polecam amberku ;))