Zapisuję, bo przemijam. Dzielę się, bo lubię mnożyć. Dziergam, bo to daje radość mi i innym! Jak miło, że tu zaglądacie! :-
Blog > Komentarze do wpisu

49

Skończyłam 49 lat... Nie czuję tego, ale jest mi z tym ciężko. 

 

W ogóle jest mi ciężko z Marcinem, który na każdym kroku i każdego dnia, nawet dziś, poniewiera mnie, drażni, męczy i dręczy. Jest dla mnie okrutny, niesprawiedliwy, okropny. Co tu kryć, sprawia, że moje życie nie należy do szczęśliwych.

Szczęście dają mi dzieci, wiara, sztuka, natura, ale brakuje ludzkiej miłości, wsparcia, poczucia bezpieczeństwa, akceptacji. Moje małżeństwo to porażka. Zniszczyła je choroba w połączeniu z niektórymi cechami charakteru Marcina i nic się już tym nie da zrobić...

Musiałam urodzinowo pomarudzić, bo jest mi źle i moje biedne serce i ego cierpi.

 

I takie jest to moje życie, takie są moje urodziny.

niedziela, 17 listopada 2013, pikselka

Polecane wpisy

Komentarze
2013/11/18 16:33:17
A wiez niedawno myslałam o Taobie, jak żyjesz, jak sobie radzisz.
No cóż z okazji ostatniej czwórki urodzinowej życzę ci nadziei na odmianę losu.
-
2013/12/29 13:05:26
Z okazji Twojego święta, życzę Ci by wszystko co złe wreszcie sie skończyło. Bys doznała odrobinę prawdziwego szczęścia i miłości ciepłej, prawdziwej, bezinteresownej.
Spróbuj wszystkie te zniewagi i wrzaski Twojej drugiej połowy kłaść na karb Jego choroby. Nie bierz sobie tego do serca. Najlepsze rozwiązanie to niestety rozwód, ale wiem, że z różnych powodów może to być niemożliwe. Postaraj sie zająć tym co sprawia Ci przyjemność (jeżeli to możliwe). I wyobrażaj sobie, że jest inaczej, że jest dobrze, fajnie. To niby tzw. wizualizacja. Prawdopodobnie pomaga.
I głowa do góry. W Nowym Roku będzie lepiej. Tego z całego serca Ci życzę - Zofia
-
2018/07/29 18:09:35
Ty przeżywałaś to w 2013 roku, ja teraz. Nie wiem co to jest bo do pójścia do lekarza nie mogę nie mogę Go przekonać. Pewnie depresja, albo początki demencji albo...wole nie myśleć. Wszystko jest źle, wszyscy źli, na wszystko narzeka. Jest ok tylko wtedy na potakuję. Awantura dosłownie o wszystko. Mam serdecznie dość. Dlatego doskonale wiem co przeżywałaś. Mam nadzieje, że teraz jest ok lub chociaż jako tako. Przypadkowo trafiłam na rok 2013, więc wiadomości po tzw. czasie. Ż - Zofiayczę powodzenia, dużo dobroci i miłości i dużo cierpliwości i ciepłych oddanych ludzi wokół.