Zapisuję, bo przemijam. Dzielę się, bo lubię mnożyć. Dziergam, bo to daje radość mi i innym! Jak miło, że tu zaglądacie! :-
piątek, 05 marca 2010

Alicja Tysiąc kolejny raz w nagłówkach mediów, a ja cały czas nie mogę tego pojąć.

Chciała zabić swoje dziecko. Nie udało się jej, więc bez skrupółow użyła dziecka do walki. Walki o co? O to, by innym kobietom skuteczniej udawało się zabijac swoje dzieci? Walki o kasę?

No bo wzroku jej to nie przywróci, miliony ludzi usłyszały o tym, że nie udało się jej pozbyć dziecka, a w przyszłości córka, która przeżyła, kiedy się o tym dowie i kiedy prawda dotrze do niej w całej swej okrutnej rzeczywistości, będzie miała nie lada problem z pogodzeniem się z tym.

Naprawdę za każdym razem, gdy czytam te nagłówki, albo widzę migawki w TV, czuję się nieswojo. Coś mnie ściska w gardle i czuję się zażenowana jako kobieta. Może coś ze mną nie tak?

MBL Profile Preview
środa, 17 lutego 2010

Ja mam trzy kotki. I jest super :)

A tu koty na wesoło.

MBL Profile Preview
wtorek, 16 lutego 2010
niedziela, 14 lutego 2010

Kolory mojej osobistej tęczy :-)

 

Your rainbow is shaded white.


What is says about you: You are a contemplative person. You appreciate quiet moments. People depend on you to make them feel secure.

Find the colors of your rainbow at spacefem.com.

 

MBL Profile Preview
MBL Profile Preview
piątek, 12 lutego 2010

Co prawda nie jest to magiczne lustereczko, które mówi, kto jest najpiękniejszy na świecie, ale posiada naprawdę wyjątkowe możliwości. To cyfrowe lusterko kosmetyczne pozwala kobietom dobrać i przetestować makijaż 'na sucho', czyli bez konieczności malowania się. 

Aby skorzystać z pomocy lusterka, wystarczy po prostu stanąć przed okiem komputerowej kamery. Zeskanuje ona twarz danej osoby, a następnie wyświetli ją na komputerze. Program samodzielnie proponuje zestaw  różnych odcieni kolorów do wyboru. Użytkownik może kolejno sprawdzać, w którym z nich wygląda najkorzystniej. Kiedy dokonasz ostatecznego wyboru wszystkich kosmetyków i jeśli podoba Ci się to, co widzisz w lustrze, można wydrukować zdjęcie. Na wydruku znajdziesz nie tylko swoje zdjęcie, ale również listę wykorzystanych kosmetyków, które teraz z całkowitą pewnościa możesz zakupić.


Jest to produkt - a jakże - japoński. My na takie cuda w sklepach z kosmetykamy chyba jeszcze długo poczekamy :(

MBL Profile Preview
| < Kwiecień 2019 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
O autorze